s Auto myjnia, wulkanizacja, zarządzanie flotą - Piaseczno| Shine-Car

AUTO SERWIS – MECHANIKA SAMOCHODOWA W PIASECZNIE

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Jako profesjonalny auto serwis z siedzibą w Piasecznie (Gołków), który został obdarzony zaufaniem nie tylko Klientów indywidualnych, ale także wielu znanych Partnerów korporacyjnych, zawsze wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Nasza kadra ekspertów, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna pasja motoryzacyjna są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Każdy ze specjalistów pracujących w SHINE-CAR w Piasecznie to dobry mechanik, który zna się na swoim fachu. Grono ekspertów w branży samochodowej zapewnia szybkie i solidne działanie. Wszelkie naprawy bądź czynności związane z drobną mechaniką staramy się wykonywać “od ręki” w przypadku dostępności materiałów eksploatacyjnych. Dzięki stałej oraz wieloletniej współpracy z najpopularniejszymi dostawcami jesteśmy w stanie sprowadzić większość części (oryginały lub wysokiej jakości zamienniki) nawet w ciągu 20 minut i wykonać usługę w ekspresowym tempie!

Ponadto sprzedajemy i wymieniamy części samochodowe, takie jak części do układów (hamulcowego, wydechowego (tłumiki), chłodzenia, napędowego i kierowniczego), filtry, oleje, amortyzatory, turbosprężarki, akumulatory, haki holownicze, a także części zawieszenia czy komponenty silnikowe.

Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz, zapytaj o cenę i wykonalność konkretnej usługi. W czym jeszcze możemy Ci pomóc? Jesteśmy niezawodni w zakresie naprawy elektryki silnika czy układu napędowego. Dodatkowo zajmujemy się regeneracją układów hamulcowych, regulacją układu kierowniczego i zawieszenia, montujemy haki holownicze, a także jako jedni z nielicznych, świadczymy kompetentny serwis klimatyzacji w Piasecznie i okolicach.

Cennik prac związanych z klimatyzacją:

  • załadowanie czynnika: od 120 do 200 złotych,
  • dobicie czynnika: 20 złotych za 100 gram,
  • ozonowanie układu auta: pełna operacja – 40 złotych,
  • sprawdzenie nieszczelności układu za pomocą kontrastu: 10 złotych.

    Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą wulkanizacji (wymiana kół i opon) oraz myjni. SHINE-CAR w Piasecznie kompleksowo zadba o Twój pojazd!
Copyright Ⓒ 2018 by czarodziej-piaseczno.pl